SPODNIE MĘSKIE zaloguj
producent spodni męskich
producent spodni męskich

PRODUCENT ODZIEŻY MĘSKIEJ


SProducent odzieży męskiej

SZCZYGIEŁ to nie tylko spodnie.

Obecnie w naszej pracowni szyjemy także inny asortyment. Zajmujemy się szyciem zarówno dzianin, jak i tkanin.

Nowoczesny park technologiczny zapewnia nam możliwość łączenia w jedej konstrukcji elementów zarówno dzianin, jak i tkanin.

Szyjemy kurtki ocieplane polarem, różnego rodzaju bluzy dresowe, t-shirty. Posiadamy wiele swoich konstrukcji, ale jako producent odzieży męskiej jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i współpracę z ambitnymi markami odzieżowymi, które poszukują nowych rozwiązań i produktów najwyższej jakości.

Współpracujemy z najlepszym biurem konstruktorskim w Polsce.

Jeżeli powierzysz nam produkcję odzieży pod swoją marką, doradzimy, znajdziemy najlepsze rozwiązania, konstrukcyjne, pomożemy w wyborze surowców.

Dzięki naszemu doświadczeniu wspólnie możemy stworzyć rozwiązania, których nie ma na rynku, tak by klient docelowy wrócił do Ciebie po kolejny produkt.

Jako producent odzieży męskiej współpracujemy też z hafciarnią z ponad 20-letnim doświadczeniem. Odzież z drukami farbami wodnymi / wywabowymi nie jest dla nas problemem.


BLUZY MESKIE


Producent odzieży męskiej "SZCZYGIEŁ" to marka godna zaufania


Wszystkie produkty tworzone przez naszą firmę można obejrzeć w naszym sklepie internetowym meskie-spodnie.plNASZE PRODUKTY

Kupisz u nas także:

przeszycia

Stworzymy odzież z logo Twojej Firmy

spodnie męskie hurt

ZAUFALI NAM

SBehemoth Webstore