SPODNIE MĘSKIE zaloguj
producent spodni męskich
producent spodni męskich

PRODUKCJA SPODNI MĘSKICH

Jeżeli szukasz producenta wysokiej jakości spodni, któremu chcesz zlecić szycie pod Twoim brendem to właśnie znalazłeś. Szyjemy zarówno spodnie z tkanin powierzonych, jak i własnych. Wszystko zależy od wymagań klienta. Mamy 45 lat doświadczenia w tworzeniu spodni i nie robimy tandety. Jesteśmy też otwarci na nowe propozycje. „Szczygieł” to producent spodni męskich najwyższej jakości, na którym można polegać.Obecnie w naszej szwalni produkujemy następujące modele spodni:
Chinosy męskieSpodnie męskie bawełniane

Spodnie typu chino to podstawowy model produkowany w naszej pracowni. Szyjemy je zarówno z zakładką, zaszewką, jak i na gładko. Nogawki mogą być szersze lub węższe. Wszystko zależy od potrzeb marki, dla której szyjemy. Obecnie wykonujemy takie spodnie dla kilku marek premium z najwyższej półki.

czytaj więcej


Klasyczne spodnie męskieSpodnie męskie bawełniane

Obecnie produkujemy spodnie z kantem wyłącznie z tkanin zawierających wełnę. Nasze spodnie można spotkać zarówno na sejmowych korytarzach, jak i w ekskluzywnych salonach samochodowych. Typowa gabardyna jakiej używają służby mundurowe, wytrzymała i wygodna w konserwacji a zarazem przyjemna dla ciała i oddychająca to najlepsze spodnie robocze w wielu zawodach. Używamy także tkanin 100% wełna SUPER’120 i wielu innych.

czytaj więcej


Bojówki męskieSpodnie męskie bawełniane

Bojówki produkowane w naszej szwalni z tkanin bawełnianych oraz bawełniano-lnianych to kolejny produkt poszerzający ofertę dla Państwa. Szyte z największą dbałością o każdy szczegół pozwolą usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego klienta detalicznego.

czytaj więcej


Spodnie dla kierowcówSpodnie męskie bawełniane

Jedyne takie w Polsce spodnie, które nawet przy długotrwałym naświetlaniu nie płowieją. Kierowcy doskonale wiedzą jak często trzeba kupować nowe spodnie z uwagi na szybkie odbarwianie zwłaszcza na udach. Nasze granatowe spodnie bawełniane w 8-stopniowej skali posiadają odporność aż 6! Większość spodni ma ją nie większą niż 4. Wnętrze spodni wykończone jest tkaniną koszulową, która podnosi komfort użytkowania. Spodnie skrojone tak aby nie zsuwały się z tyłu podczas długiego siedzenia za kierownicą.

czytaj więcej
Spodnie chłopięceSpodnie chłopięce bawełniane

Nie tylko dla dorosłych, lecz także dla chłopców stworzyliśmy spodnie. Wygodne chinosy zadowolą nawet najbardziej wymagającego młodego człowieka!

czytaj więcej
Spodnie dresoweSpodnie meskie dresowe

Po pracy, do pracy, na wycieczkę. Spodnie dresowe kochamy wszyscy.

czytaj więcejKupisz u nas także:

przeszycia

Stworzymy odzież z logo Twojej Firmy

spodnie męskie hurt

ZAUFALI NAM

SBehemoth Webstore